MÜSİAD BAŞARIYI YİNE ÖDÜLLENDİRECEK

MÜSİAD BAŞARIYI YİNE ÖDÜLLENDİRECEK
2 Haziran 2018 Cumartesi 09:22

Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, 22. MÜSİAD Eğitim Başarı Ödül Töreni programının 06 Haziran 2018 tarihinde Büyük Anadolu Otel’de gerçekleştirileceği açıklandı.

Haber merkezi - Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Karadeniz Ereğli Şubesi’nin geleneksel hale getirmiş olduğu “MÜSİAD Eğitim Başarı Ödül Töreni” programının bu sene 22.’sini gerçekleştirecek.                 

Konuyla ilgili MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı İbrahim Sezer tarafından açıklama yapıldı. 06 Haziran 2018 Çarşamba günü Büyük Anadolu Ereğli Otel Zübeyde Hanım Salonunda 15.00-17.30 saatleri arasında düzenlenecek program kapsamında, Karadeniz Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 22, Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 9 adet Lise ve dengi olmak üzere toplam 31 okulda ilk üç dereceye giren 93 öğrencinin altın, başarı belgesi ve madalya ile ödüllendirileceği bildirildi.

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ında iştirak edeceği programda ayrıca, Genel Merkez ve Şube üyelerinin, il ve ilçe protokolü, iş adamları, öğrenciler ve aileleri, basın mensupları ve misafirlerden oluşan geniş bir katılımın beklendiği kaydedildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz