Maç devresinde kalp krizi geçirdi

Maç devresinde kalp krizi geçirdi
18 Kasım 2018 Pazar 21:58

Yenihaber

Alaplı Eleşlerspor ile Gülüçspor arasında oynanan maçın ilk yarısında aniden fenalaşan Gülüçspor'dan Miraç Bekdaş yaşamını yitirdi. İlk belirlemelere göre, gencin kalp krizi geçirdiği tespit edildi.

Haber Merkezi - Zonguldak Alaplı ilçesinde, 18 Kasım 2018 Pazar, 1'inci Amatör Küme Eleşlerspor-Gülüç Belediyespor maçının devre arası bittikten sonra soyunma odasında kalp krizi geçiren Gülüç Belediyesporlu futbolcu Miraç Bekdaş (28) yaşamını yitirdi. Karşılaşmanın ilk yarısının sonlarına doğru futbolcunun arkadaşlarına, "Kendimi iyi hissetmiyorum" dediği öne sürüldü.

SAĞLIK EKİBİ YOKTU!

Maçta ambulans olmadığı öne sürülerek, bu nedenle Bekdaş'a ilk müdahale arkadaşları tarafından yapıldığı, çağırılan ambulans ile hastaneye kaldırıldığı ancak tüm müdahalelere rağmen kalbin yeniden çalıştırılamadığı öğrenildi. Ayrıca, ambulansın geç geldiği de iddialar arasında yer alıyor. 

Acı haberi alan ailesi ve yakınları Alaplı Devlet Hastanesi'ne akın etti. Vefat eden futbolcu, evli ve 1 çocuk babasıydı. 

Öte yandan, amatör küme karşılaşmalarında ambulans bulundurulması konusu daha önce de gündeme gelmişti.

Yorumlar
  • Akiff
    18 Kasım 2018 Pazar 22:24

    ALLAH RAHMET EYLESİN BU MAÇLARA NİÇİN AMBULANS VERMEZLER DAKİKALARI BIRAKIN SANİYELERİN BİLE BU GİBİ DURUMLARDA ÇOK HAYATİ ÖNEMİ VARDIR

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz