Maden ocağında iş kazası: 2 yaralı

Maden ocağında iş kazası: 2 yaralı
6 Temmuz 2018 Cuma 18:20

iha

Zonguldak'ta Türkiye Taşkömürü Kurumuna ait Kozlu Müessesesi'nde meydana gelen iş kazasında 2 madenci ayaklarına kaya düşmesi sonucu yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, bugün öğle saatlerinde TTK Kozlu Müessesi'nde meydana gelen iş kazasında Muharrem Temel (35) ve İsmail Taşçı (38) ayaklarına kaya düşmesi sonucu yaralandı. Temel ve Taşçı, ambulansla Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Merkezine kaldırılarak tedavi altına alındı. Madencilerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz