Meşaleler yakıp Galatasaray Bayrağı’nı göndere çektiler

Meşaleler yakıp Galatasaray Bayrağı’nı göndere çektiler
26 Mayıs 2018 Cumartesi 16:40

İHA

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren İbrahim Süheyla İzmirlioğlu Fen Lisesi geçen yıl başlattığı şampiyon takımın bayrağını göndere çekme uygulaması nedeniyle bu yıl şampiyon olan Galatasaray’ın bayrağını taraftarlar büyük bir coşkuyla göndere çekti.

Kdz. Ereğli Fen Lisesi’ndeki Galatasaraylı öğretmen ve öğrenciler okul bahçesinde toplanarak önce geçen yılın şampiyonu Beşiktaş’ın bayrağını indirdi ardından da 2017-2018 sezonu şampiyonu Galatasaray’ın bayrağını göndere çekti. Meşaleler yakıp marşlar ve şarkılar eşliğinde kutlama yapan Galatasaraylı taraftarlar, sevinç gösterisi yaptı. Öğrenciler geçen yıl başlatılan uygulamayı bu sezonda devam ettirdiklerini belirterek, şampiyon olan her takıma saygı duyacaklarını ve taraftarı olsada olmasa da bayrağını göndere çekeceklerini ifade ettiler. Galatasaraylı taraftarlar önümüzdeki sezonda bayrağın gönderde kalmasını diledi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz