MOLLABEY YOLUNDA BİR KRİTİK NOKTA DAHA GENİŞLETİLİYOR

MOLLABEY YOLUNDA BİR KRİTİK NOKTA DAHA GENİŞLETİLİYOR
9 Şubat 2018 Cuma 16:04

YENİHABER

Alaplı Belediyesi, ilçe merkezinin en yoğun giriş çıkış güzergahlarından biri olan Mollabey yolunda yeni bir noktadan daha yol genişletme çalışması yapıyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Mollabey yolu Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nin Aşağıdoğancılar Köyü mevkii İsmail Öztürk Caddesi ile birleştiği noktadaki virajdan başlamak üzere yol genişletme çalışmasına başladıklarını ifade ederek, “Bilindiği gibi Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nin daha önce iki noktasında kaldırımı, istinat duvarıyla birlikte geniş kapsamlı bir yol genişletme çalışması yapmıştık. Bu güzergahın araç trafiğini tehlikeye düşüren bir diğer noktasında da yol genişletme çalışması yapıyoruz. Burada da, araçların görüş açısını kısıtlayan virajı tesviye etmek ve tretuvarın, istinat duvarını yapmak suretiyle yolu genişleteceğiz. İlçe merkezine araç giriş çıkış yollarının araç trafiğini sıkıntıya sokmayacak şekilde olmasına ayrı bir önem veriyoruz. Çok sayıda köyün ilçe merkezine ulaşımını sağlayan bu yolda yoğun bir trafik akışı var. Bu nedenle, bu yol güzergahında kalıcı çalışmalar yapıyoruz. Yolun, trafiği olumsuz etkileyen diğer noktalarında da çalışmalarımız sürecek. “ dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz