Model Uydu Yarışması’nda dünya ikincisi: Grizu-263

Model Uydu Yarışması’nda dünya ikincisi: Grizu-263
20 Haziran 2018 Çarşamba 15:49

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Grizu-263 uzay takımı üyeleri, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar’ı ziyaret etti.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden oluşan ve Vali Ahmet Çınar’ın destekleriyle Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen "CanSat Competition" Model Uydu Yarışmasına katılarak dünya ikinciliğini elde eden Grizu-263 uzay takımı üyeleri, Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Hakan Kaya öncülüğünde Vali Ahmet Çınar’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu ifade eden Vali Ahmet Çınar, bu tür projelere desteklerinin her zaman devam edeceğini belirterek, başarılarından dolayı takım üyelerini tebrik etti.Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz