Motor kazası can aldı...

Motor kazası can aldı...
3 Kasım 2018 Cumartesi 22:32

YENİHABER

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, motosiklet kazasında bir kişi yaşamını yitirdi.

Haber Merkezi - Alınan bilgiye göre, 3 Kasım 2018 Cumartesi, Zonguldak-Ereğli yolunun Soğanlı suyu mevkisinde, S. Halil Girgin’in (53) kullandığı  34 UP 1874 plakalı motosiklet, virajlı kesimde hakimiyetini kaybetmesi neticesinde yoldan çıkarak savruldu. Motosikletten fırlayan sürücü Girgin ağır yaralandı.

Ambulansla Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesine kaldırılan Girgin’in yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz