Muhtarlar Dernek Başkanları Anadolu Hastanesinde...

Muhtarlar Dernek Başkanları Anadolu Hastanesinde...
10 Kasım 2017 Cuma 17:47

Fedai KAÇAR/Yenihaber

Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Başkanı ve Zonguldak ve ilçelerindeki Muhtarlar Dernekleri Başkanları Karadeniz Ereğli Özel Anadolu Hastanesi yönetimini ziyaret ettiler.

Haber merkezi -  Her ay Zonguldak’ın ilçelerinde toplanarak çeşitli kurumlara ziyaretlerde bulunan Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyon ve dernek başkanları 9 Kasım 2017 Perşembe günü Kdz. Ereğli Özel Anadolu Hastanesi Genel Müdürü Şahin Elçi’ye nezaket ziyaretinde bulundular. 

Ziyarette, Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Çaycuma Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Çelen, Devrek Muhtarlar Derneği Başkanı Muhterem Benli, Kozlu Muhtarlar Derneği Başkanı Dursun Oda, Gökçebey Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Akdemir, Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Uysal, Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı ve Federasyon Genel Sekreteri  Şükrü Kılıç, Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Şakir Başol ve Ereğli Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin Yaman yer aldı.

Hazırladıkları raporu Cumhurbaşkanı'na gönderecekler

Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, bütün ilçeleri dolaşarak kaymakam, belediye başkanları ve çeşitli kurumları ziyaret ettiklerini dile getirerek; “Bu ziyaretlerimizden çıkardığımız sonuçları, sorunları bir rapor halinde Sayın Cumhurbaşkanımıza aktaracağız. Büyükşehir olan yerlerde tabii büyük sıkıntılar yaşanıyor, hele hele Zonguldak, birlik ve beraberlik içinde anlatmamız gerekiyor. Sıkıntılara değineceğiz, değinmezsek vebal altında kalırız” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Anadolu Hastanesi Genel Müdürü Şahin Elçi, nazik ziyaretleri için Muhtarlar Dernekleri Başkanlarına teşekkür etti.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz