Mutluluklar... (Foto Galeri)

Mutluluklar... (Foto Galeri)
4 Kasım 2018 Pazar 14:25

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Gizem ve Mert çifti muhteşem bir düğün ile hayatlarını birleştirdiler. Çiftin ortak kararı ile düğünde örnek bir tavır sergilenerek, kedi ve köpek mamaları dağıtıldığı öğrenildi.

Haber Merkezi – Karadeniz Ereğli’nin tanınmış simalarından Gülay ve Mustafa Dinçel çiftinin kızı, çeşitli sosyal platformlarda ve daha önceden Kdz. Ereğli Kent Konseyinde ve İYİ Parti'de aktif olarak görev yapan Gizem Dinçel, Nurcay ve Celal Fatih Çaka çiftinin oğlu Mert Çaka ile dünyaevine girdi. 

3 Kasım 2018 Cumartesi, Lojmanlar mevkiindeki Yönder Site Kulüp’te gerçekleşen düğüne, çiftin akrabaları, arkadaşları, bazı basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

Saat 20:00’da, çiftin muhteşem dansı ile başlayan düğün eğlencesi, yöresel oyun havaları ile devam etti. Yoğun istek üzerine çift, ilk dansını tekrarlayarak, ayakta alkışladı. Bu esnada çiftin heyecan ve mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu.

Pastanın kesilmesinin ardından düğün takı merasimi gerçekleştirildi.

Diğer yandan, çiftin ikinci düğününün, 17 Kasım 2018 Cumartesi, Ankara (Balgat-Çankaya) Merkez Orduevi Nilüfer Salonunda yapılacağı belirtildi. 

Bizde Yenihaber Gazetesi Ailesi olarak, Gizem ve Mert çiftine aileleriyle birlikte ömür boyu saadetler diliyoruz.

FARKINDALIK OLUŞTURDULAR

Gizem ve Mert çifti, örnek bir faaliyet gerçekleştirdiler. Düğünde davetlilere, 200 paket kedi ve köpek mamaları dağıtıldığı belirtildi.

  

EN MUTLU GÜNLERİNDE SOKAK HAYVANLARINI UNUTMAYARAK, BU PAKETLERİ HAZIRLATTILAR

Yorumlar
 • Levent
  5 Kasım 2018 Pazartesi 12:43

  DANS ÇOK SÜPERRR

 • Güler Şeker
  4 Kasım 2018 Pazar 19:25

  Sevgili Gizem ve Mert'e ömür boyu mutluluklar dilerim...Bir yastıkta kocayın

 • Akiff
  4 Kasım 2018 Pazar 14:39

  MAŞALLLAH MUTLULUKLAR DİLERİM

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz