Mutluluklar…

Mutluluklar…
21 Temmuz 2017 Cuma 13:33

Timuçin ÖZAT/ Yenihaber

Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Başkan Vekili İrfan Yazıcıoğlu ve Nezaket Yazıcıoğlu'nun oğlu Ömer Yazıcıoğlu, Şerife ve Recep Tezcan'ın kızı Büşra Tezcan ile dünya evine girmeye hazırlanıyor.

Haber merkezi -  Temmuz 2016 tarihinde Karadeniz Ereğli’de evliliğe ilk adımı atarak nişanlanan Büşra Tezcan ve Ömer Yazıcıoğlu çifti, 06 Ağustos Pazar 2017 tarihinde Kdz. Ereğli’nin Gülüç beldesindeki Büyük Anadolu Hotel’de gerçekleştirilecek düğün ile hayatlarını birleştirecek. Düğün mesarimi saat 19:00’da başlayacak.   

Ömer Yazıcıoğlu, “Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sevdiklerimizi, dostlarımızı aramızda görmekten onur duyacağız” dedi.

Yenihaber gazetesi ailesi olarak çifti şimdiden hayırlı olsun temennilerimizi sunarak, mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz