Mutluluklar…

Mutluluklar…
5 Temmuz 2018 Perşembe 14:19

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, müzisyen Şenol Kuru’ nun kızı Gül Kuru, Erdem Kutay ile hayatını birleştirdi.

Haber Merkezi -  Karadeniz Ereğli’nin yerel sanatçılarından Şenol Kuru’nun kızı Gül Kuru (Kutay), Erdem Kutay ile 03 Temmuz 2018 Salı günü evlendi. Akarca mahallesi Çelikel Camisi önünde gerçekleştirilen düğüne, aileler ve akrabaların yanı sıra, mahalle sakinleri ile çok sayıda davetlinin katıldığı gözlemlendi. Saat 20:00 sıralarında damat tarafı davul ve zurnalarla kız evine giderek gelini aldı ve araçlarla kısa bir şehir turu yapılmasının ardından mahalledeki düğün alanına gelindi. 

Kızını evlendiren müzisyen Kuru’da sahne alarak söylediği şarkıyı biricik kızı ve damadına armağan ettiğini ifade etti.

Coşkulu karşılama eşliğinde düğün alanına giren çift dans etmesinin ardından oyun havaları ile devam eden düğün, pasta kesimi ve takı merasiminin ardından saat 23:00 da sona erdi.

Bu arada, Gül-Erdem çiftinin ikinci düğününün de, Şişli-İstanbul’da, 07 Temmuz 2018 Cumartesi tarihinde, saat 19:00’da Kuştepe mahallesinde halı saha içinde yapılacağı öğrenildi.

Bizde Yenihaber Gazetesi Ailesi olarak çifte aileleriyle birlikte bir ömür boyu saadetler temenni ediyoruz.   

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz