Niyazi Özcan STK yöneticilerini eleştirdi

Niyazi Özcan STK yöneticilerini eleştirdi
26 Nisan 2017 Çarşamba 16:49

İHA

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Mücadele Platformu Sözcüsü İşadamı Niyazi Özcan ilçedeki sivil toplum kuruluşu yöneticilerinin sorunlara çözüm üretmediğini söyledi.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Mücadele Platformu Sözcüsü İşadamı Niyazi Özcan ilçedeki sivil toplum kuruluşu yöneticilerinin sorunlara çözüm üretmediğini söyledi. 

Kdz. Ereğli için Mücadele Platformu Sözcüsü Niyazi Özcan düzenlediği basın toplantısında gazetecilerle bir araya geldi. Gazetecilere çeşitli konularda açıklamalarda bulunan Özcan, yaşanan ekonomik sıkıntılara rağmen STK temsilcilerinin gerekli girişimlerde bulunmadığını dile getirdi.

STK yöneticilerine “Yeter artık, ağlama modundan çıkın” diye seslenen Özcan “Öyle bir süreç yaşıyoruz ki, nerede ise siyasetimizin, odalarımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın ağlayıp hallerini dökecekleri ‘Ağlama Duvarı’ kuracak hale geldik. Her gün, her ay, her yıl ağlama modundayız. Ağlayanımız çok ancak problem çözen, üreten, araştıran ya da proje hayata geçiren hiçbir kimse yok. Üzerinde sorumluluk olan ne kadar kurum varsa topu taca atıyor ve bir ötekine sorumluluğu yükleyerek ye tenkit ediyor ya da ağlama yolunu seçiyor” şeklinde konuştu.

Konuşmasında Erdemir yönetimine de Ereğli’ye yüzünü dönmesi çağrısında bulunan Özcan, kimse ile kavga etmeden enerjisini sorunların çözümü için vereceği mücadelede kullanacağını vurguladı.
Özcan toplantıda ayrıca TSO’ya aday olduğunu tekrarladı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz