PAT PATIN BIÇAKLARI AYAĞINI PARÇALADI…

PAT PATIN BIÇAKLARI AYAĞINI PARÇALADI…
12 Mart 2018 Pazartesi 12:57

Fedai KAÇAR

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinin Ömerli Köyü Dumanlar Mahallesin’de meydana gelen kazada 1 kişi ağır yaralandı.

Edinilen bilgiler doğrultusunda, kaza 12 Mart Pazartesi sabah 10:00 sıralarında, Ömerli Köyü Dumanlar Mahallesin’de meydana geldi.

F. Türkoğlu adlı kişi pat pat diye tabir edilen tarım aletiyle çift sürmek için tarlaya gitti. Ancak pat patın bıçaklarının ayağına dolanması sonucu ağır yaralanan ve ayakları parçalanan Türkoğlu’na ilk müdahaleyi Alaplı Belediyesi İtfaiye ekipleri yaptı. Olaya kısa sürede müdahale eden ekipler yaralanan kişinin hayata kalmasında büyük rol oynadı. İtfaiye ekipleri ayağı kopmak üzere olan Türkoğlu’na, pat patın parçaları ile birlikte olay yerinde hazır bekleyen 112 ekiplerine teslim etti. Yaralı Türkoğlu önce Ereğli Devlet Hastanesi’ne ardından da Zonguldak Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Türkoğlu’nun hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Alaplı Jandarma ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz