PERSONELE ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI JESTİ

PERSONELE ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI JESTİ
26 Temmuz 2017 Çarşamba 12:16

Yenihaber

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Kuzey Bakım Merkezi Alaplı Kuzey Sigorta işbirliği ile kurumda 5 yılını dolduran personele büyük şirketler ve özel bankaların uyguladığı özel sağlık sigortası jesti yaptı.

Alaplı ilçesinde düzenlediği etkinlikler ve faaliyetlerle adından sıkça söz ettiren Kuzey Bakım Merkezi, Alaplı Kuzey Sigorta işbirliği ile örnek bir projeye daha imza attı. Kurumda 5 yılını dolduran personele özel sağlık sigortası jestinde bulunan Bakım Merkezi personeline de kadar değer verdiğini de göstermiş oldu.

Alaplı Kuzey Bakım Merkezi Kurucusu Şaziye Demirkol, kurumlarında 5 yılını dolduran personele Alaplı Kuzey Sigorta işbirliği özel sağlık sigortası yaptırdıklarını belirterek, “Kuzey Bakım Merkezi yönetimi olarak 5 yıldır kalbi bizimle atan zor günlerimizde fedakarlıktan kaçınmayan iş kardeşlerimize özel sağlık poliçelerini sunmanın gurur ve mutluluğunu yaşadık. Verdiği hizmetlerle en iyisini hak eden personelimiz Türkiye genelindeki tüm hastanelerde sağlık hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde faydalanacaklardır. Bizlerle beraber hizmet veren, özverili olarak çalışan tüm personelimize ve ayrıca Alaplı Kuzey Sigorta Sahipleri Selçuk Oktay ve Hüseyin Özkıyıcı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Alaplı Kuzey Sigorta Sahibi Hüseyin Özkıycı da “ Bölgemizde Ereğli Demirçelik Fabrikaları ve özel bankaların personelleri için düzenlemiş oldukları özel sağlık poliçesinin bir eşini kendi kurumunda 5 yılını doldurmuş personeli için yaptıran Kuzey Bakım Merkezi Sorumlu Müdürü Serdar Demirkol ve Kurucusu Şaziye Demirkol a teşekkür ediyorum. Kuzey Bakım Merkezi personeline sigorta poliçeleri hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Özkıycı, ayrıca özel sağlık sigortası poliçesinin özellikleri, hangi hastanelerde kullanıldığı hususlarında personele bilgi amaçlı bir sunum yaptı ve ilgiyle takip eden poliçe sahiplerinden gelen soruları yanıtladı.

Sunumun ardından personelin sigorta poliçeleri Alaplı Kuzey Bakım Merkezi Kurucusu Şaziye Demirkol, Alaplı Kuzey Sigorta Sahipleri Selçuk Oktay ve Hüseyin Özkıyıcı tarafından dağıtıldı.

 

 

 

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz