Polis memurları 'Görevi kötüye kullanmak'tan gözaltında

Polis memurları 'Görevi kötüye kullanmak'tan gözaltında
3 Temmuz 2018 Salı 13:59

İHA

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında yaklaşık 3 ay önce açığa alınan 3 polis memuru gözaltına alındı.

Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yaparken haklarında yürütülen soruşturma kapsamında açığa alınan Ş.B., N.E. ve B.D. gözaltına alındı. Polis memuru B.D. alınan ifadesinin ardından emniyetten serbest bırakılırken, diğer polisler Ş.B. ve N.E. adliyeye sevk edildi. İki polis memurunun savcılıkta sorguları devam ederken, polislerin görevi kötüye kullanma suçlamasıyla gözaltına alındıkları ifade edildi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz