RAMAZAN ÇELİK'TEN MUHTEŞEM KONSER

RAMAZAN ÇELİK'TEN MUHTEŞEM KONSER
15 Mayıs 2017 Pazartesi 13:28

FEDAİ KAÇAR

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi belediyesinin, Anneler Günü ve Engelliler Haftası nedeniyle düzenlediği kutlama etkinliğinde sahne alan ünlü ses sanatçısı Ramazan Çelik, Belediyenin Sahil park'ta yaptığı amfi tiyatroda muhteşem bir konser verdi.

Merkez TV'nin de canlı yayın yaptığı etkinlikte çevre ilçelerden ve köylerden de yoğun katılım olunca vatandaşlar amfi tiyatroya sığmadı. Amfi Tiyatroyu oturma alanları ve diğer boş alanlarla birlikte hınca hınç dolduran vatandaşlar Ramazan Çelik'in hareketli şarkıları eşliğinde eğlenceli bir gün geçirdi. Yer bulamayan bazı vatandaşlar da amfi tiyatronun çevresindeki oturma ve dinlenme alanlarından konseri takip etti. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Ramazan Çelik, yöresel ve bölgesel şarkılarla vatandaşları coşturdu. Etkinliğin açılışından önce Umut Yıldızı Rehabilitasyon Merkezi tarafından Belediye Başkanımız Nuri Tekin ve etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür plaketi takdim edildi. Etkinliğin açılışında konuşan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, bu haftanın hem Anneler Günü, hem de Dünya Engelliler Haftası olması nedeniyle böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirterek, bu vesileyle yeni yapılan amfi tiyatronun da ilk defa bir etkinliğe ev sahipliği yaptığını ifade etti. Etkinliğe katılan vatandaşlara teşekkür eden Tekin, tüm Annelerin ve engeliler ile ailelerinin Anneler Günü ve Engelliler Haftası'nı kutladı. Dün Buca Marmaris yolunda Anneler Günü etkinliğine katılmak üzere yola çıkan aracın kaza yapması sonucu hayatını kaybeden annelere de Alllah'tan rahmet dileyen Tekin, kazada yaralananlara da acil şifalar diledi.

Etkinliğe vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu ve Ünal Demirtaş da katıldı. Etkilikte, Anneler ve Engelliler için yapılan konuşma ve şiirler alanda duygulu anlar yaşattı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz