SAHA YOK AMA ŞAMPİYONLUK VAR...

SAHA YOK AMA ŞAMPİYONLUK VAR...
3 Ocak 2018 Çarşamba 14:54

İHA

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesi Atatürk Ortaokulu Yıldız Kız Futsal takımı Zonguldak’ta düzenlenen turnuvada şampiyon oldu.

Karadeniz Ereğli Atatürk Ortaokulu’nun Yıldız Kız Futsal takımı, ilçe birinciliğinden sonra il birinciliğini de elde ederek Türkiye Bölge Şampiyonasında Zonguldak ve Ereğli’yi temsil etmeye hak kazandı.

Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni İlker Bozkurt yönetiminde daha önce de birçok başarıya imza atan okul takımı bir kez daha velilerinin ve öğretmenlerinin göğsünü kabartmayı başardı. Okul müdürü Alparslan Gültekin hedeflerinin 3 yıl önce olduğu gibi Türkiye Şampiyonluğunu elde edip kupayı Ereğli’ye kazandırmak olduğunu ifade etti.

Öğrenci velileri ise antrenman yapacak sahası bile bulunmayan okulun öğrencilerinin önemli bir başarı elde ettiğini belirtti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz