ŞAMPİYON ALAPLI…

ŞAMPİYON ALAPLI…
12 Mart 2018 Pazartesi 00:00

Fedai KAÇAR

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Ligin şampiyonu Alaplı Belediyespor oldu. 2017-2018 futbol sezonunda bitime 2 hafta kala kendi evinde İstasyon Gemicilerspor’u 8-0 mağlup eden Alaplı Belediyespor şampiyonluğunu ilan etti.

Alaplı Şehir Stadında oynanan müsabakada baştan sona üstün bir oyun sergileyen Alaplı, taraftarı önünde şampiyonluğunu ilan etmenin mutluluğunu yaşadı. Bu arada, hakem üçlüsünde yan hakem olarak görev yapan Şerife Mutlu maça, hakem formasının yanı sıra türbanla çıktı. Mutlu'ya taraftarlar alkışlarıyla destek verdi.

Ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluk ilan eden Alaplı Belediyespor, Bölgesel Amatör Ligin bitiminde Kdz.Ereğli Belediyespor’un şampiyon olması halinde direk Bölgesel Amatör Lige yükselen takım olacak. Şayet Kdz.Ereğli Belediyespor 3.lige çıkamaz ise Devrek Belediyespor ile play off müsabakası oynayacak. Kazanan takım 2018-2019 sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden takım olacak. Maç sonunda Alaplı Belediyespor taraftarları şampiyonluğu doyasıya kutlayıp, şampiyonluk turu attılar.

Alaplı Belediyespor Kulübü Başkanı Nuri Tekin, maç sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, şampiyon oldukları için mutlu olduklarını emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz