ŞAMPİYON ALAPLI'DAN...

ŞAMPİYON ALAPLI'DAN...
5 Haziran 2017 Pazartesi 17:04

HAKİMİYET

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde düzenlenen, “Ramazan Yardımı 3 Bant Bilardo Turnuvası”nda birinciliği Burak Yaman elde etti.

Ereylin AVM’deki Deniz Bilardo Salonu’nda 40 sporcunun katılımıyla başlayan turnuvada, 3’lü finale kalan isimler Burak Yaman, Haluk Çep ve Yasin Topal 3’lü finale kalan isimler oldu
Aynı zamanda Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Yaman, puan usulü karşılaşmalarda rakiplerine üstünlük sağlayarak turnuvanın birinciliğini elde ederken, ikinciliği Çep, üçüncülüğü ise Topal elde etti.
Yaman, madalyasını Turnuva Organizasyon Komitesi Başkanı Tahir Yurtoğlu’ndan, ikinci Çep de Hakimiyet Yayın Grubu sahibi Fikri Kapan’dan alırken, üçüncü Topal’ın madalyasını takan isim de İngilizce Öğretmeni Hanefi Çağ oldu.

115 KOLİ TEMİN EDİLDİ
Komite Başkanı Yurtoğlu, törenin ardından yaptığı konuşmada, bir turnuvayı daha başarı ile tamamladıklarını belirterek, “böyle anlamlı turnuvaya katılımlarından dolayı sporcularımızı kutluyorum. Zira sporcu arkadaşlarımız ödedikleri katılım payları ile daha fazla ihtiyaç sahibine yardımda bulunmamızı sağladılar. Bu arada bazı sporcularımız ile kuruluşlar, hayırseverler de fazla katkılarıyla kampanyamıza destek oldular. Sağlanan katkılarla da 115 koli Ramazan Gıda yardımı kolisi alındı.
Bu vesileyle, Özel Utku Eğitim Kurumları’na, Ülkü Ocakları Vakfı Ereğli Şubesi üyelerine, ilçemiz esnaflarından İsmail İlhan’a, Eray İlhan’a, Fuat Çınarer’e, Hakan Derecik’e, katılım paylarıyla katkıda bulunan sporcularımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

50 LİRA VE ÜZERİNDE KATKIDA BULUNAN SPORCULAR
Burak Yaman, Deniz Yücesan, Serkan Fitöz, Tahir Yurtoğlu, Hanefi Çağ, Haluk Çep, Varol Hızal, Fatih Atabey, Uğur Kuşçuoğlu, Yasin Topal, Murat Bayraktar, İzzet Özdemir, Nihat Göl, Nihat İskender, Savaş Kaşka (Zonguldak).

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz