ŞAMPİYON DURABEYLİ…

ŞAMPİYON DURABEYLİ…
22 Haziran 2018 Cuma 14:42

FEDAİ KAÇAR

Alaplı'nın Aşağı Dağ Köyü'nde düzenlenen Ramazan Bayramı futbol turnuvasının şampiyonu Durabeyli oldu.

Alaplı'nın Aşağı Dağ Köyü'nde her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen Ramazan Bayramı futbol turnuvası yapılan final maçının ardından sona erdi. Finalde Durabeyli (Gençlik) ile Musabeyli Köyü karşı karşıya geldi. İlk yarının sonlarına doğru bulduğu golle 1-0 öne geçen Durabeyli, maçta başka gol olmayınca turnuvanın şampiyonu oldu.
 
Çevre köy sakinlerini de büyük katılım gösterdiği maç büyük çekişmeye sahne oldu. Ara ara seyircilerin sahaya girmesi sonucu maç kısa süre dururken olayların büyümemesi için Alaplı Jandarma ekipleri büyük çapa sarf etti. Maç sonunda büyük sevinç yaşayan Durabeyli takımının şampiyonluk kupasını Ak Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hamdi Uçar İsafakılı Köyü Muhtarı Recep Korkut ve Durabeyli Takımı Kaptanı Onur Korkut’a teslim etti. İkinci olan takım Musabeyli’ye kupasını AK Parti Zonguldak Milletvekilim Aday Adayı Akın Kaymak, Üçüncü takım İsafaklı’ya ise kupasını AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, İsafakılı Köyü muhtar adayı Nihat Özmen’e verdi. En az gol yiyen kaleci Durabeyli’den Ozan Can olurken ödül olarak eldiven, en fazla gol atan Dağ Köyü Portakallar’dan Şenol Ocak’a krampon hediye edildi. Yine turnuvanın 1.,2.,3. ve 4. olan takımlarına yeni açılan Kuzenler Halı Saha Sahibi Şenol Usaç tarafından ücretsiz maç oynayabileceklerini ifade etti.
 
 
Kupa törenin ardından araç konvoyları eşliğinde köye gelen Durabeyli takımı oyuncuları çalan müzik eşliğinde oynayarak şampiyonluğu doyasıya eğlenerek yaşadı. Alınan şampiyonluk kupasını ise Durabeyli Köyü Dernek Başkanı Selahattin Can’a teslim edildi.
 
 
Turnuvaya AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, Alaplı SKM Başkanı Mehmet Yaman, İl Genel Meclis Üyesi Temel Uslu, Ayhan Akman, AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Öztürk, Ak Parti Seçim İşleri Başkanı Ali Uysal, AK Parti Siyasi İşler ve Hukuki İşler Başkanı Mehmet Yavuz, AK Parti Teşkilat Başkanı İbrahim Şengün, AK Parti Halklar İlişkiler Başkanı Birol Şahin, Ak Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Abdullah Acar, yönetim kurulu üyelikleri, Aşağı Dağ Köyü Muhtarı Sezer Acar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz