ŞAMPİYON FINDIKLISPOR…

ŞAMPİYON FINDIKLISPOR…
3 Eylül 2018 Pazartesi 12:00

FEDAİ KAÇAR

Kdz.Ereğli’ye bağlı Kaymaklar Köyü yeni top sahasında bu yıl ilki düzenlenen futbol turnuvasının şampiyonu Fındıklı Köyü oldu.

Kaymaklar Köyü Kardeşlik ve Dostluk Turnuvası adı altında Turnuva Komitesi; Yaşar Can, Kenan Dunuk, Sadettin Tuzlalı, Yılmaz Dunuk ve Ferdi Tuzlalı tarafından 10 takımın katılımıyla düzenlendi. Kurban bayramında grup maçlarının ardından finale çıkmaya hak kazanan Fındıklıspor ile Hacıllıspor karşı karşıya geldi. Sahadan 5-2’lik skorla galip ayrılan Fındıklıspor turnuvanın şampiyonu oldu.

ŞEHİDİMİZİ UNUTMADILAR…
31 Ağustos Cuma günü, Batman’da teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Zonguldak Alaplı Musabeyli Köyü’nden Uzman Onbaşı Recep Turan unutulmadı. Sahaya komite üyeleri tarafından üzerinde Şehit Uzman Onbaşı Recep Turan KALBİMİZDESİN yazılı büyük bir afiş asıldı. Maç bitiminde ise bu afiş şehidimizin köyüne asıldı. Aynı zamanda maç öncesi şehidimize ruhuna Kur’an-ı Kerim okundu bayraklar dağıtıldı. Bir yıl sonra düzenlenecek olan turnuvaya şehidimizin adı konularak yapılacağı belirtildi.

TEŞEKKÜR BELGESİ
Böyle bir sahayı çevre köylere kazandırdığı için Kaymaklar Köyü Muhtarı Recep Can’a teşekkür plaketi verildi. Organizasyonun güzelliğinden dolayı turnuvaya komitesine teşekkür belgesi verildi.

TURNUVANIN ÖDÜLLERİ
Şampiyon olan takım Fındıklı’ya Kupa ve koç, HAcıllı’ya 2.’lik kupası, Çamlar Köyü takımına 3.’lük kupası, en centilmen takımı olan Yeşilköyspor’a kupa, Gol kralı 14 golle Çamlarspor’dan Erol’a gol kralı kupası, en az gol yiyen kaleci Kaymaklarspor murat Yiğitoğlu’na eldiven, turnuvanın en genç centilmen oyuncusu Kaymaklarspor’da Oktay Dunuk’a ve Hacıköyüspor’dan Kerem Yıldız’a kol saati hediye edildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz