SANATÇI KORKMAZGİL ÖLÜ BULUNDU...

SANATÇI KORKMAZGİL ÖLÜ BULUNDU...
8 Ekim 2018 Pazartesi 18:05

Yenihaber

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, "Coşkun Müzik Sanat Evi"nin sahibi ünlü saz sanatçısı olan Coşkun Korkmazgil, yaşamını yitirdi.

Haber Merkezi - 07 Ekim 2018 Pazar gecesi evinin bitişiğindeki sanat evinde uyuya kalan Coşkun Korkmazgil'in cenazesi sabahleyin bulundu ve polise haber verildi.

2 çocuk babası olan Coşkun Korkmazgil'in eşi Ayşe Korkmazgil de Türk Halk ve Sanat Müziği sanatçısı. Coşkun Korkmazgil kısa bir süre önce TRT'nin çektiği belgesele de konuk olmuştu.

8 Ekim Pazartesi günü ölü bulunan Korkmazgil’in cenazesi, Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz