SAYIN UYSAL...

SAYIN UYSAL...
10 Haziran 2018 Pazar 18:22

YENİHABER (Yazaran Kaleminden)

Sayın UYSAL hizmette 4.5 yılı devirdiniz. Şöyle başınızı ellerinizin arasına alıpta hiç geçmiş 4.5 yılın muhasebesini yaptınız mı?

   Sayın UYSAL hizmette 4.5 yılı devirdiniz. Şöyle başınızı ellerinizin arasına alıpta hiç geçmiş 4.5 yılın muhasebesini yaptınız mı? Halk olarak bizler eminiz ki yapmadınız veya güvendiğiniz inandığınız bir kaç kişiyi esnafın, emeklinin, vatandaşın içine sokup ta 4.5 yılınızı sorgulattınız mı? Neyi iyi yapmışım neyi kötü yapmışım. Kendi yaptığını doğru görenler gelecek siyasi hayatını tez bir şekilde tarihin çöpüne gömmüştürler. Tenkitlerden ders çıkarmayan siyasilerin başarmaları mümkün değildir.

   İstişare de bulunulmuyorsa ettiğim ettik çaldığım düdük derseniz düdük gibi Guguk gibi ortada kalıverirsiniz. Şimdi sayın UYSAL yaz aylarında ve de sonbahar kış aylarında bile insanların nefes aldığı, çoluk çocuk yaşlısı genci nefes aldığı yerdir sahil. Size bir tavsiyemiz hanımınızı, çocuklarınızı varsa torununuzu alın yanınıza şöyle sahilde yürüyün. ALLAH aşkına ailecek memnun kalırsanız o iğrenç görüntü kirliliğinden, iğrenç kokulardan o zaman bizlerde bir tuhaflık var deyip sizden özür dileyeceğiz. Sahil deniz tarafında yürüyüş yapsak o güzel iğrenç görüntü ve iğrenç kokulara maruz kalıyoruz. Yetmezmiş gibi köprünün her iki tarafında da geçişi kapattırmışınız. Bu kadar rezilliğe neden göz yumarsın? Sen birde sağlığı iyi bilmesi gereken doktorsun! Biz kimsenin ekmeğiyle oynansın istemeyiz! Bu insanlara başka imkan sunun. Bizim sahilimizi geri verin. Yoksa bu halk size sandıkta vereceğini verecek tabi ki. Genel merkez sizi bu kadar kötü gidişata rağmen aday gösterirse Sayın UYSAL...

   Fakir halkımız için verdiğiniz iftar içinde teşekkür ederiz. Dikkatlerden kaçmayan her akşam AKP’nin siyasilerinin uğrak yeri hatta orda yemekte bulunanların en az yüzde 30 AK Parti siyasilerin olduğu halk arasında dillenmektedir, söylenmektedir. Fakirin sofrasına göz dikilmez. O siyasilerin gasp ettiği sandalyelere fakirin oturması lazım gelir pes doğrusu! En az her akşam 70 ila 80 vatandaş faydalanamamıştır. Ha iftarlığını alıp kenarda bir yerde yemiştir yemeğini. Ama doymayan siyasiler olmasa onlarda oturup sandalyesine masasında yemeğini afiyetle yiyecek. Bizden söylemesi sayın UYSAL!!!

   Hoşça ve dostça kalın...

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz