ŞEHİDİMİZ ŞEREFİMİZDİR, AİLELERİ BİZİM AİLELERİMİZDİR

ŞEHİDİMİZ ŞEREFİMİZDİR, AİLELERİ BİZİM AİLELERİMİZDİR
14 Şubat 2018 Çarşamba 12:22

HASAN HAŞIL

MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, “Son zamanlarda şehitlere ve ailelerine saygısızlık yapılmaya başlanmıştır.Şehidimiz şerefimizdir. Aileleri bizim ailelerimizdir. Bu alçakça yapılan hareketlerin bir daha yaşanmamasını buradan dile getiriyor; geçen sene dilekçe ile gerek kaymakamlığa gerekse belediye başkanlığına verdiğimiz Şehit Tahir Güngör’ ün isminin bir cadde,kurum veya kuruluşa verilmesini de takip ediyor bir an evvel yapılmasını da temenni ediyorum” dedi.

MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, son zamanlarda şehitler ve ailelerine yönelik saygısızlık ve hakareketler sert tepki gösterdi.

Yapılan saygısızlıklara ve hakaretlere en ağır şekilde karşılığın verileceğine vurgu yapan Sözer, “Son günlerde vatanımızın çeşitli bölgelerinde şehit ailelerine karşı sanki bilinçli bir şekilde birileri düğmeye basmış gibi saygısızlıklar yapılmaya başlanmıştır. Buradan altını kalın çizgiler ile çizerek belirtmek istiyorum. Vatan uğrunda ölen varsa vatandır. Vatan uğrunda can vermiş şehitlerimize ve ailelerine yapılacak her türlü saygısızlık, hakaret ve benzeri hareketlerde en ağır şekilde karşılık verilecektir. Şehidimiz şerefimizdir. Aileleri bizim ailelerimizdir. Bu alçakça yapılan hareketlerin bir daha yaşanmamasını buradan dile getiriyor; geçen sene dilekçe ile gerek kaymakamlığa gerekse belediye başkanlığına verdiğimiz Şehit Tahir Güngör’ ün isminin bir cadde,kurum veya kuruluşa verilmesini de takip ediyor bir an evvel yapılmasını da temenni ediyorum” dedi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz