ŞEHİTİN ADI ANAOKULUNA VERİLDİ..

ŞEHİTİN ADI ANAOKULUNA VERİLDİ..
5 Aralık 2017 Salı 18:04

Fedai KAÇAR

5 Eylül 2012 tarihinde Afyonkarahisar'da, askeri mühimmat deposunda meydana gelen patlamada şehit olan, Alaplı Çatak Köyünden Mücahit Coşkun’un ismi, Karşıyaka Mahallesinde yeni açılan anaokuluna verildi.

Alapli İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik yaptığı açıklamada, Şehitimizin ismi Karşıyaka Anaokulunda yasatilacagini söyledi..

Karşıyaka Anaokulumuz “Karşıyaka Şehit Mücahit Coşkun Anaokulu” olarak eğitim öğretime devam edeceğini belirten Çevik, 
"Asıl mesleği maden mühendisi olan şehidimiz, Şehitimiz Konya Selçuk Üniversitesi Maden Mühendisliği Mezunuydu. Kısa dönem er olarak vatani görevini ifa ettiği sırada meydana gelen mühimmat patlamasında şehit olmuştur.
Şehidimizin adının ve hatırasının yaşatılması amacıyla okulumuza ismi verilmiştir.
İsim verme konusunda yardımlarını bizden esirgemeyen Zonguldak Milletvekili Faruk ÇATUROĞLU ve Alaplı Kaymakamı Saim ESKİOĞLU şükranlarımızı sunarız.
Şehidimize Allah’tan Rahmet, ailesine sabır dileriz."

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz