SEVİM İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTURDU...

SEVİM İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTURDU...
15 Haziran 2017 Perşembe 11:35

yenihaber

AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen iftar yemeğine 200'ü aşkın davetli katıldı.

Alaplı Çay bahçesi olarak bilinen yeni adıyla City Carden'da gerçekleşen iftar yemeğine AK Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Ali Kemal Karaca , AK Parti Alaplı İlçe Başkan yardımcısı Mehmet Yavuz ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Gümeli Belde başkanı Aytaç Tosun ve Yönetim Kurulu üyeleri, Zonguldak İl Kadın kolları Başkanı Züleyha Arman, Alaplı kadın Kolları başkanı Sema Uzun ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Öztürk, Zonguldak Gençlik Kolları Başkanı Burhan Okur, Ereğli Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Alagöz, Alaplı Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Yaman, parti yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partili katılarak yoğun katılım gerçekleştirdi.

İftar yemeğinde konuşan Sevim, gerçekleştirdiği davete katılarak kendisini onure eden davetlilere teşekkür ederek, "Hepimiz birlik ve beraberlik içersinde çalışacağız. Zonguldak ve bölgemizin kalkınması gelişmesi adına mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Alaplı'nın 10-15 yılda geldiği nokta ortada, daha da gelişmesi adına taşın altına hepimiz elimizi koyacağız. Bu fotoğraf herkese örnek olsun. Beni kırmadınız buraya geldiniz hepinize teşekkür ediyorum. Afiyet olsun" şeklinde konuştu.
Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Karaca ise, bölge milletvekillerinin selamını ileterek, meclis görüşmeleri sebebiyle bu akşamki iftar yemeğine gelmediğine dikkat çekerek, "Sizlerle bir arada olmaktan dolayı mutluluğumu ifade etmeliyim. Zonguldak'ımız için çalışacağız ve üreteceğiz." dedi. 
Gerçekleştirilen yemek yenilen iftar yemeklerinin ardından davetlilerin birbirleri ile sohbet etmesi ile devam etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz