SPORCULARIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONASINDA FİNAL VE YARI FİNALDE

SPORCULARIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONASINDA FİNAL VE YARI FİNALDE
15 Kasım 2018 Perşembe 22:45

HASAN HAŞIL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Alaplı Akademi Spor Kulübü sporcuları 14-18 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya'da, 25 ülkenin katılımıyla düzenlenen olan Avrupa Muay Thai Federasyonu Uluslararası Antalya Open Cup 2018 Şampiyonasında final ve yarı finale çıkarak büyük başarı elde etti.

Haber merkezi - Alaplı Akademi Spor Kulübünden 7 sporcunun katıldığı şampiyona da sporcularımız başarılı maçlar çıkararak final ve yarı finale yükseldiler. 

Alaplı Akademi Spor Kulübü Başkanı ve Muay Thai hocası Şeref Kaplancan, “Çalıştık, inandık ve kazanacağız Alaplı’ya madalyalarla döneceğiz. Emf cup Open Antalya 2018.Avrupa şampiyonluğunda sporcularımız yarı final ve finaldeler” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz