SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ…(foto galeri)

SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ…(foto galeri)
18 Aralık 2017 Pazartesi 12:15

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde gerçekleştirilen evlenme teklifi tam anlamıyla sürprizlerle doluydu…

Haber merkezi – Karadeniz Ereğli’nin balkonu olarak nitelendirilen Yalı caddesinde, 17 Aralık 2017 Pazar, saat 19:30’da Yavuz Selim Kocaman (23), bir süredir beraber olduğu Tuğba Şen (23)’e hafızalara kazınacak bir evlilik teklifi etti.

Arkadaşlarıyla birlikte sürpriz için organizasyon tertip eden romantik aşık Kocaman, kız arkadaşını önce Gönül Kahvesi (restoran/cafe) getirdi. Tuğba Şen, burada kendisi için hazırlanan mum ve gül yapraklarıyla kaplı masayı ve duvara asılan ikisinin fotoğrafının yer aldığı, “Güzelliğin kadar güzel bir hayat yaşamak için benimle evlenir misin?” pankartını görünce şaşkına döndü. Tam bu esnada patlatılan konfetiler eşliğinde "evet" yanıtını alan Selim Kocaman, Tuğba Şen’e yüzük taktı.

Sürpriz bu kadarla da sınırlı kalmadı... Ruhi Cöbekoğlu üst geçidinin ortasına gelen aşıklar, burada havai fişek gösterisini izlediler.

Sürpriz karşısında neye uğradığını şaşırdığını belirten Tuğba Şen; “Şuan çok heyecanlı ve mutluyum. Hayal gibi bir gece… bu kadarını beklemiyordum. Heyecandan duygularımı kelimelere dökmekte zorlanıyorum” dedi.

Günlerdir arkadaşlarıyla birlikte organizasyonu tertip ettiklerini kaydeden özel bir spor merkezinin ortağı  Yavuz Selim Kocaman; “Bu hazırlıklar bir haftalık bir süreç. Arkadaşlarım çok yardımcı oldu. Onlar olmasaydı bu kadar güzel olmazdı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Aslında bende o kadar çok heyecanlıyım ki, zor konuşuyorum. Bu heyecanı günlerdir yaşıyordum. An itibariyle tavan yaptı diyebilirim” şeklinde konuştu.

Bizde Yenihaber Gazetesi olarak çifte bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dileyerek, ‘Allah tamamına erdirsin’ temennilerimizi iletiyoruz.     

 

Yorumlar
  • -ÜLKÜ
    18 Aralık 2017 Pazartesi 12:36

    ay ne romantik bende böyle istiyorum anlayana...

  • Akiff
    18 Aralık 2017 Pazartesi 12:21

    BENİM DÜŞÜNDÜĞÜM YÖNTEMLERDEN BİRİ ANCAK BAHARI BULUR ÇOK SÜPERRR... MUTLULUKLAR

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz