Şahin, hafta sonu sahil turu yaptı ve...

Şahin, hafta sonu sahil turu yaptı ve...
11 Mart 2019 Pazartesi 11:35

Yenihaber

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin Pazar gününü sahilde halk ile geçirdi. Şahin’e yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, “Yanındayız başkan” mesajı verdiler.

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin hafta sonunu seçim çalışmalarına taksi duraklarından başladı. Güne Sahil Taksi Durağına ziyaret ile başlayan Erol Şahin, taksicilerle uzun uzun sohbet edip sorunlarını dinledi ve görüşlerini aldı.

AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyesi adayları, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri ve kalabalık bir grup ile sahilde yürüyen Erol Şahin, sahil boyunca halk ile selamlaşıp sohbet etti ve hafta sonunu çay bahçelerinde geçiren vatandaşlar ile selamlaştı.

Erol Şahin’in projelerini yakından takip ettiklerini belirten vatandaşlar, bu projelerin hayata geçirilmesi için kendisinin yanında olduklarını bildirdiler.

Şahin’in yolunu kesen kadınlar ise, özellikle kültür gezilerini dört gözle beklediklerini belirterek, “Çanakkale’ye, Anıtkabir’e gitmek istiyoruz başkan” dediler.

Belediye Başkan Adayı Erol Şahin de, Kdz. Edeğli’de tüm ev hanımlarına verdikleri kültür gezisi sözünü mutlaka yerine getireceklerini ve tüm masraflarında belediye tarafından karşılanacağını söyledi.

BAŞKAN ERDOĞAN'IN MİTİNGİNE DAVET ETTİ

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin, sahil boyunca gördüğü ve tokalaştığı her vatandaşı 19 Mart’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine davet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ereğli’de en iyi şekilde karşılanması gerektiğinin altını çizen Erol Şahin, bunun Ereğli için tarihi bir fırsat olduğunu ve Ereğli’yi seven herkesin siyasi düşüncelerinin etkisi altında kalmadan sadece ve sadece Ereğli için mitinge katılmaları gerektiğini söyledi.

Erol Şahin, Maden Şehitleri Aileleri Derneği tarafından düzenlenen mevlit programına da ekibi ile birlikte katılarak maden şehitleri için dua etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz