Şampiyonluk coşkusu

Şampiyonluk coşkusu
20 Mayıs 2018 Pazar 00:11

İHA

Yurt çapında olduğu gibi Zonguldak, Ereğli ve Alaplı'da da Galatasaray taraftarları şampiyonluk sevinci yaşadı. Saatlerce süren uzun konvoylar yapıldı, tezahüratlar saatlerce dinmedi...

Galatasaray taraftarları, takımlarının 21.şampiyonluğunu kutlamak için sokaklara döküldü.

Zonguldak kent merkezindeki Gazipaşa Caddesi ve Madenci Anıtı önünde toplanan onlarca kişi, Süper Lig’in son haftasında deplasmanda Göztepe’ye konuk olan Galatasaray’ın karşılaşmayı 1-0 kazanarak 2017-2018 Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav sezonunu şampiyon olmasını kutladı.

Şampiyonluk için son hafta Göztepe’den en az 1 puan alması gereken Galatasaray karşılaşmanın 66. dakikasında Gomis’in penaltıdan kaydettiği golle 3 puanı aldı ve İzmir’de mutlu sona ulaştı.

Karşılaşmanın son düdüğü ile birlikte kent merkezindeki Galatasaray taraftarları sokağa döküldü. Madenci Anıtı önünde ve valilik binası önünde toplanan çok sayıda kişi, şampiyonluk coşkusu yaşadı.

Galatasaray marşları söyleyen yüzlerce kişi, konvoy oluşturan sürücüleri destekledi. Kalabalık, kutlamalar sonrası olaysız dağıldı. Zonguldak Emniyet Müdürlüğü’ne bağlık ekipler de kutlamalar kapsamında geniş güvenlik önlemleri aldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz