Sanat dolu bir gece...(Foto Galeri)

Sanat dolu bir gece...(Foto Galeri)
2 Ağustos 2018 Perşembe 15:40

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Yaz Sanat Şenliği gerçekleştirildi.

Haber Merkezi -  Karadeniz Ereğli’de Kent Konseyi Yürütme Kurulu tarafından 01 Ağustos 2018 Çarşamba akşamı, 20-22.30 saatleri arasında sahil bandındaki Amfi Tiyatro’da Yaz Sanat Şenliği düzenlendi.

Kent Konseyi Başkanı Yusuf Karaoğlu ve yönetiminin önderliğinde organize edilen etkinliğe; AK Parti eski Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, İYİ Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Asım Tazegül, Ticaret ve Sanayi Odası Kdz. Ereğli Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı İbrahim Sezer, Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Başkanı İ.Necati Günay, Kdz. Ereğli Düşünce Kulübü, Esnaf ve Yaren Meclisi bazı iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sunuculuğunu Gizem Dinçel’in yaptığı programda; Özel Çocukları ve Velileri Koruma Derneği’ne bağlı özel çocukların sanatsal ifadeleri ve gösterileri, Esa Akademi Dans Grubu Gösterisi, Ekin Kültür Sanat Ekibi Halk Oyunları Gösterisi, Erkan Dolunay ve Cem Kültür Derneği Sanat Konseri gecede eğlenceye ve coşkuya neden olurken, Karadeniz Ereğlili tanınmış şair Ramazan Başçiçek’in, “Ereğli’miz Bedelsin Dünyalara” ile “Harika Ereğli’miz” isimli şiirleri geceye renk kattı.

Şair Başçiçek ayrıca, “Gönülden Süzülenler” isimli şiir kitabını imzaladı.

Etkinlik kapsamında onarca çocuğa ücretsiz dondurma dağıtıldı.   

Öte yandan, gecenin sonunda organizasyona katkı verenler sponsorlara Teşekkür Belgesi verildi.

Yorumlar
 • Akiff
  2 Ağustos 2018 Perşembe 16:33

  ancak bu etkinliği belediye değil kent konseyi çatısı altında yapıyor onu da dikkate alın kurumların sadece tabela derneği olmayıp bu tür etkinliklere imza atmaları önemli... renk katıyorlar sadece başlığı okuyarak ya da etkinliği görmeyerek yorum yapmakta doğru olmaz engelli çocuklar içinde çok güzel bir sosyal anlayış sergilendi

 • Levent
  2 Ağustos 2018 Perşembe 16:26

  HİÇ YOKTAN İYİDİR DE POSBIYIK GELİRSE ESKİ HALİNE DÖNER ADAY OLACAK MI ACABA

 • Vatandaş
  2 Ağustos 2018 Perşembe 16:18

  Yazık Ereğli'mize nelerle öğünmeye başladı.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz