Saylıyor...

Saylıyor...
24 Haziran 2018 Pazar 17:20

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Başkanlık sisteminden dolayı tarihimizin en önemli seçiminde oy verme işlemleri saat 17:00'da sona erdi.Oylar sayılmaya başladı.

Önce Cumhurbaşkanlığı oylarının sayılmasının ardından milletvekilliği oylarının sayılacağı öğrenilirken, Yüksel Seçim Kurulu yetkilileri, seçim yayını yasağını saat 21:00'dan, 18:45'e çekti. Sonuçlar ajanslardan aktarılmaya başladı. 

19:00 itibariyle ajanslardan alınan verilere göre; Türkiye genelinde, AK Parti ve MHP nin Cumhur ittifakı önde gidiyor. CHP ikinci,  İYİ Parti de üçüncü sırada yer alıyor. Ancak an itibariyle sandıkların büyük bölümü açılmadı. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz