Sevgi evlerinde kalan çocuklar sünnet edildi

Sevgi evlerinde kalan çocuklar sünnet edildi
17 Ağustos 2017 Perşembe 19:03

İHA

Zonguldak'ta Sevgi Evlerinde kalan çocuklar Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde sünnet edildi.

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri'nde kalan çocuklar sünnet edildi. Çocuk cerrahisi servisinde sünnet çocukları için özel olarak hazırlanan yeni sünnet odasında kalan çocuklar mutluluk yaşadı. Çocuklar ayrıca servisteki akülü arabanın keyfini çıkarmayı da ihmal etmediler.

BEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Bekir Hakan Bakkal, son 2 ay içerisinde yaşları ve sağlık durumları uygun olan 10 çocuğun sünnet edildiğini belirterek şunları söyledi: “Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evleri ile yapılan protokol doğrultusunda 52 çocuğumuzun sağlık taramaları yapılmıştı. Bu vesile ile son 2 ay içerisinde yaşları ve sağlık durumları uygun olan 10 çocuğumuz hastanemizde sünnet edildi. Tüm çocuklarımıza hayırlı olmasını diliyor sağlıklı ve uzun ömürler diliyoruz."

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz