Şeyma uğurlandı

Şeyma uğurlandı
10 Eylül 2018 Pazartesi 20:43

İHA

Kazada ölen Şeyma’ya son yolculuk, göz yaşları arasında toprağa verildi.

Zonguldak Ankara karayolunda geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren 22 yaşındaki Şeyma Bekar, 10 Eylül 2018 Pazartesi düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Zonguldak'ın Gelik beldesi Merkez Camisinde düzenlenen törene, genç kızın ailesi ve sevenleri katıldı. İkindi namazına müteakip kılınan cenaze namazında, taziyeleri kabul eden genç kızın ailesi güçlükle ayakta durabildi. 

Genç kız aile mezarlığına defin edildi.

 
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz