Sigara jelatinine sarmışlar...

Sigara jelatinine sarmışlar...
3 Haziran 2017 Cumartesi 15:32

İHA

Alaplı Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş ekipleri bonzai satıcısı bir kişiyi satışa hazır sigara jelatinine sarılmış 34 gram bonzai ile yakaladı.

Zonguldak Alaplı Emniyet Müdürlüğü'nün uyuşturucu madde satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik operasyonları hız kesmiyor. Özellikle gençleri hedef alan sokak satıcılarının yakalanmasına yönelik yaptığı üst aramasında uygulama neticesinde yakalanan Y.A’nın (26) üzerinde satışa hazır sigaraya sarılmış 34 gram bonzai ele geçirildi. Gözaltına alınan zanlı, Sağlık kontrolünün ardından emniyete getirilen şüpheli sorgusunun ardından 'uyuşturucu madde bulundurmak ve temin etmek' suçundan adliyeye sevk edildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz