SON YOLCULUĞUNA DUALARLA UĞURLADI...

SON YOLCULUĞUNA DUALARLA UĞURLADI...
4 Nisan 2018 Çarşamba 14:57

Fedai KAÇAR

Geçtiğimiz günlerde talihsiz bir kaza sonucu hayatını kaynbeden vinç operatörü Fatih Emin Erdoğan Kdz.Ereğli Kaptaş Köyü'nde yapılan cenaze töreninin ardından dualarla defnedildi.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, bir müteahhit firmada çalışan vinç operatörü Fatih Emin Erdoğan, geçtiğimiz günlerde üzerine demir parçaların düşmesi sonucu hayatını kaybetmişti. Merhum Erdoğan için Kdz.Ereğli'ye bağlı Kaptaş Köyü top sahasında cenaze töreninin ardından Kaptaş Köyü aile mezarlığında dualarla yüzlerce kişi tarafından toprağa verildi.
Kullandığı vinç ile söküm işlemi yapan bomun kırılması sırasında kendisini kabinden dışarı attı. Bu sırada üzerine düşen demir parçalar nedeniyle ağır yaralanan Erdoğan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti.
Merhum Erdoğan'a Allah'tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz. Nur içinde yatsın mekanı cennet olsun...
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz