SONUÇ: RET!

SONUÇ: RET!
11 Ekim 2017 Çarşamba 13:28

Karadeniz Ereğli Belediye Ekim ayı Meclis Oturumu 5. kez toplandı. Gergin bir havanın hakim olduğu oturumda tartışmalara neden olan onlarca milyonluk cami projesi başta olmak üzere hayata geçirilmesi için kredi talep edilecek olan projelerin kredi talebi reddedildi.

Haber Merkezi - 10 Ekim 2017 Salı günü, Karadeniz Ereğli Belediye Meclisi 5. Oturumda Hüseyin Uysal başkanlığında toplandı. Kent Meydanı Camii ve yeraltı otopark yapım işi, Göztepe araç ve yaya köprüsü, Elmatepe Yaya Üstgeçit köprüsü ve Kışla Yarı Olimpik Havuz ve Spor tesisi için iller bankasından kredi alınması konusunda Belediye Başkanına Yetki verilmesi konusundaki komisyon raporu belediye meclisi tarafından reddedildi.

Meclis toplantısının beşinci oturumu, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal Başkanlığında AKM Meclis Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya AK Partili Meclis üyeleri Yusuf Kalay ve İhsan Yazıcıoğlu ile CHP'li Osman Yavuz mazeretleri dolayısıyla katılmadı.

Gündem maddesinin havale edildiği plan ve bütçe komisyonu, Kent Meydanı, Camii ve Yeraltı Otopark için orijinal önergede talep edilen 65 milyonluk iller Bankası kredisini 36 milyon liraya düşürdü. Projeden Camii kısmını çıkaran komisyon raporunu CHP'li üyeleri yine de teklifi reddetti. 

UYSAL: YOLUNUZUDA MI ALDINIZ?

Tüm kredi taleplerinin gerekli salt çoğunluğa ulaşılamaması nedeniyle reddedilmesi üzerine Başkan Uysal, “Atımızı aldınızsa yolumuzu da mı aldınız. Biz yürümeye devam ederiz” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz