Son yolculuğuna uğurlandı

Son yolculuğuna uğurlandı
28 Kasım 2018 Çarşamba 17:10

iha

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, dün bir iş merkezinin 7. katından atlayarak hayatına son veren 15 yaşındaki lise öğrencisi Melis Kuyumcuoğlu, düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

Kdz. Ereğli ilçesinde, lise 2. sınıf öğrencisi 15 yaşındaki Melis Kuyumcuoğlu, dün saat 16.00 sıralarında ilçe merkezinde bulunan iş merkezinin 7. katından atlayarak hayatına son vermişti. Genç kız için 28 Kasım Çarşamba, Elmatepe Mahallesi Camisinde İkindi Namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi. Helallik alınması ve kılınan cenaze namazı sonrası lise öğrencisi kızın cenazesi Kepez Mahallesi’nde ki aile mezarlığına defnedildi.

Cenaze törenin genç kızın yakınları gözyaşlarına boğuldu. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz