Son yolculuğuna uğurlandı

Son yolculuğuna uğurlandı
10 Kasım 2017 Cuma 12:27

İHA

Zonguldak’ta futbol oynarken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden 14 yaşındaki Göktuğ Recepkethüda son yolculuğuna uğurlandı.

Zonguldak’ın Kilimli İlçesinde arkadaşlarıyla futbol oynarken geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden 14 yaşındaki Göktuğ Recep Kethüda için Kilimli Merkez Camiinde ikindi namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Cenazede Göktuğ Recepkethüda’ın babası Cevat Recepkethüda taziyeleri kabul etti.

Zaman zaman ayakta durmak zorlanan baba Cevat Recepkethüda oğlunun tabutu severek öptü. Cenazede 14 yaşındaki Göktuğ Recepkethüda’nın tabutunun üstüne Kilimli Belediye Spor’un forması ve Türk Bayrağı koyuldu. Cenazeye İMKB Anadolu Lisesi öğrencileri Göktuğ Recepkethüda’nın arkadaşları ve sevenleri katıldı.

İkindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kethüda’nın cenazesi Gelik Belde mezarlığına defin edildi.

 

Göktuğ Recep Kethüda

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz