Sürücü Kursu yetkilileriyle toplantı yaptılar

Sürücü Kursu yetkilileriyle toplantı yaptılar
10 Eylül 2018 Pazartesi 18:08

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurul Başkanı Arslan Keleş ve Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Oda üyesi olan sürücü kursu yetkilileri ile bir araya geldi.

Haber Merkezi - Ereğli TSO Yönetiminden verilen bilgide, Yönetim Kurulu Odası’nda yapılan istişare toplantısına, oda üyelerinden, Çilek Sürücü Kursu, Dilek Sürücü Kursu, Üsem Sürücü Kursu, Ereğli Sürücü Kursu, Lider Sürücü Kursu ve Radar Sürücü Kursu yetkililerinin yer aldığı belirtildi.

TSO Meclis Başkanı Yazıcıoğlu; “Sektörün sorunlarını çok iyi biliyoruz, sizlere Oda olarak elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız ,“ dedi.

Başkan Keleş’ de, “Üyelerimize hizmet etmek en büyük gayemiz, sektördeki olumsuzlukları bir ve beraber olarak çözebiliriz,” ifadelerine yer verdi.

Yaklaşık 1 saate yakın süren İstişare toplantısından sonra hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz