TBMM Eski Başkanı Köksal Toptan'ın anne acısı

TBMM Eski Başkanı Köksal Toptan'ın anne acısı
2 Aralık 2018 Pazar 13:07

Yenihaber

TBMM Eski Başkanı ve Kamu Çalışanları Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan'ın annesi Saadet Toptan 93 yaşında yaşamını yitirdi.

TBMM Eski Başkanı, AK Parti Zonguldak Eski Milletvekili ve Kamu Çalışanları Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan'ın annesi Saadet Toptan, bir süredir Ankara'da tedavi görüyordu.

Saadet Toptan'ın vefat haberi ailesi ve yakınlarını üzdü. 93 yaşında tedavi gördüğü sırada hayatını kaybeden anne Saadet Toptan'ın cenazesi 3 Aralık 2018 günü Hz. Ali Camii'nde öğle namazını müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. 

Yenihaber Ailesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, ailesi başta olmak üzere dost ile akrabalarına başsağlığı, sabırlar diliyoruz.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz