TEKİN, EĞİTİM KURUMLARI VE ÖĞRENCİLERİN HER DAİM YANINDA

TEKİN, EĞİTİM KURUMLARI VE ÖĞRENCİLERİN  HER DAİM YANINDA
14 Eylül 2018 Cuma 13:56

Alaplı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 17 Eylül 2018 tarihinde başlayacak olan yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi, öğrencilerin daha temiz ve güzel bir ortamda eğitim görmeleri için okullarda temizlik seferberliği başlattı. Yeni eğitim yılı öncesi ilçe sınırları içerisinde talep doğrultusunda okulların bahçe yıkama ot ve temizlik hizmetleri için planlama yapan Alaplı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışmalarına hız verdi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin,  eğitim ve öğretime katkı noktasında tüm okul idareleri ile görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek, öğrencilerin fiziki ve sosyal donatılarının eksiksiz olduğu okullarda eğitim öğretim görmelerini sağlamak için katkılarını sürdürdüklerini söyledi.  

Tekin, ”Öğrencilerimizin yeni eğitim ve öğretim yılına temiz bir alanda başlaması için okul bahçelerinde temizlik çalışması yapıyoruz. Talep doğrultusunda okullarımızın yıkama işlemini de gerçekleştiriyoruz. Okullarımızdan gelecek talepler doğrultusunda Temizlik çalışmalarımız devam edecek. Eğitim kurumlarına da desteğimiz sürecektir”  dedi

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz