TEKİN, KADINLARA SÖZ VERDİ...

TEKİN, KADINLARA SÖZ VERDİ...
14 Mart 2019 Perşembe 18:41

FEDAİ KAÇAR

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin, ilçede Kadın ve Çocuk Evi Projesini hayata geçireceğini bildirdi.

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde partisi CHP’den tekrar Belediye Başkan Adayı gösterilen Nuri Tekin, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada, kadının yaşama, sosyal ve istihdam haklarına saygı duyduklarını belirtti.

Bu kapsamda hizmet ve projelerinde kadına öncelik verdiklerini anlatan Takin, şunları kaydetti:

“İlçemizde zor durumda kalmış kadınların çocuklarıyla birlikte yaşadıkları sıkıntıları hafifletmek, sosyal yönlerini ortaya çıkarmak amacıyla Kadın ve Çocuk Evi Projesini hayata geçiriyoruz. Kadın ve Çocuk Konuk Evi projemizin, yardıma ihtiyaç duyan tüm kadınlarımıza bir dayanak olmasını hedefliyoruz. İlçemizde yaşayan kadınlarımızın sıkıntılı ve zor günlerinde bu dönemlerini atlayabilecekleri, ihtiyaç duydukları her konuda yönlendirilebilecekleri bir merkez haline gelecek.

 Konuk Evinde, her türlü konfora sahip odaların yanı sıra, mutfak, oturma salonu, televizyon ve çocuk oyun odaları yer alacak. Ayrıca Kadın ve Çocuk Evi Projemizin hemen yanında yine kadın ve çocuklarımız için sosyal tesisimiz hizmet verecek.”

CHP Belediye başkan Adayı Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Yeni mahalle mevkisindeki 213 Ada, 2. Parsel’de oluşturacakları projenin toplamda 560 metrekare inşaat alanına kurulacağını kaydetti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz