TEKİN: SANAYİNİN YOLLARINI YAPACAĞIZ

TEKİN: SANAYİNİN YOLLARINI YAPACAĞIZ
9 Şubat 2018 Cuma 18:06

YENİHABER

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Sanayi Sitesinin ara yollarında incelemelerde bulundu.

Sanayi sitesi esnafları ile görüşen Tekin, Yolların bakım ve onarımı için gerekli tespitlerin ardından çalışma yapılacağının sözünü verdi.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, gündeme gelen sanayi sitesinin ara yolları için harekete geçti. Ara yollarının bozuk olması dolayısıyla sık sık yağmur sularının biriktiği Sanayi Sitesinde beraberinde Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç ile birlikte incelemelerde bulunan ve esnafların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Tekin, sanayi sitesinde gerekli çalışmalarının yapacağının sözünü verdi. 
Sanayi sitesi esnafının her zaman yanında olduklarını belirten Tekin, “Sanayi Sitesinin ara yollarının durumunun farkındayız. Bakım ve onarım yapılması için gereken tespitlerinin yapılmasının ardından, çalışmalar başlatacağız. Sanayi sitesi esnafımız rahat olsun” dedi.

Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, de " Belediye Başkanımız Nuri Tekin Başkan yardımcısı Fikret Aydın ile Sanayi Esnaf ve Sanatkarımızın genel sorunlarıyla ilgili ziyarette bulunduk. Başkanımıza çok teşekkür ediyorum"şeklinde konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz