TEKİN, YILIN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ

TEKİN, YILIN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ
2 Ekim 2018 Salı 16:49

HASAN HAŞIL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin,Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği (KAMU-DER) Genel Başkanlığı tarafından ‘yılın en başarılı belediye başkanı’ seçildi.

Haber Merkezi - Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, genel merkezi Ankara’da bulunan ve ülke genelinde birçok il ve ilçelerde temsilcilikleri olan KAMU-DER tarafından yapılan araştırma ve anketler sonucunda ‘Yılın en başarılı Belediye Başkanı’ ödülüne layık görüldü.
 
 
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, kendisinin böyle bir ödüle layık görülmesinden son derece mutlu olduğunu ve Alaplı halkına yaptıkları hizmetlerin ödülle taçlandırılmasından memnuniyet duyduğunu söyledi.
 
Alaplı halkına en iyi hizmeti sunmak için gece ve gündüz çalıştıklarını ve Sevdamız Alaplı sloganıyla yola devam ettiklerini belirten Tekin, “Böyle bir ödüle layık görülmem Alaplı adına onur vericidir. Beni bu ödüle layık gören tüm KAMU-DER üyelerine şükranlarımı sunuyorum. Alaplı’mıza hizmete devam edeceğiz” dedi.
Öte yandan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'in 6 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 13:00’da KAMU-DER Genel Merkezinde gerçekleştirilecek geleneksel ödül törenine katılarak ödülünü alacağı belirtildi.
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz