TEKİN'DEN ANNELERE GÜL

TEKİN'DEN ANNELERE GÜL
12 Mayıs 2018 Cumartesi 12:42

HASAN HAŞIL

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin Anneler Derneğinin düzenlemiş olduğu anneler gününe özel yapılan kahvaltıya katıldı. Kahvaltıya katılan annelere gül takdim etti.

Eşi Aysel Tekin ile annelerin ellerinde öpen ve gül  takdim Tekin, "Yaşamımızın en değerli varlıkları olan annelerimizle burada birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduk. Aslında bir gün değil her gün annelerimizin günüdür. Hayatımızın en zor anlarında fedakârca yanımızda olan annelerimiz dünyanın en kutsal varlıklarıdır. Bize karşılıksız sevgisini her koşulda veren annelerimize layık olmak için ne kadar uğraşsak az buradan başta şehit anneleri olmak üzere hepinizin anneler gününü kutluyorum" dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz