TEKİN'DEN ERDEMİR İŞÇİSİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ..

TEKİN'DEN ERDEMİR İŞÇİSİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ..
14 Mart 2019 Perşembe 18:36

FEDAİ KAÇAR

Alaplı Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Nuri Tekin, Erdemir ile Türk Metal Sendikası arasında imzalanan 27. Dönem toplu sözleşmesinin anlaşmayla sonuçlanmasını ardından Türk Metal Sendikası’na ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunarak emekçilerin yanında olduğunu gösterdi.

Alaplı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Nuri Tekin, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, İyi Parti İlçe Başkanı Emrullah Erdoğan ve Belediye Meclis üyeleri Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan'ı ziyaret etti. Erdemir işçileri tarafından karşılanan Tekin, Her zaman emekçi kardeşlerimizin yanında olduklarını belirterek, "Toplu sözleşmenin Erdemir camiasına, sendikamıza ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum."dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz