TELEFONLA KONUŞURKEN DEREYE DEVRİLDİ

TELEFONLA KONUŞURKEN DEREYE DEVRİLDİ
7 Şubat 2018 Çarşamba 16:10

İHA

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, telefonla konuşan sürücü bir anlık dalgınlık sonucu otomobiliyle dereye düştü.

Kaza 7 Şubat Çarşamba öğle saatlerinde Kırmacı Mahallesi’nde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre; Ali Bozkır telefonuyla konuşurken 67 UG 921 plakalı otomobiliyle bir anlık dalgınlık sonucu yoldan çıkarak dereye uçtu. Gürültüyü duyan mahalle sakinleri itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. Otomobilin içerisinden burnu bile kanamadan çıkan sürücü, “Telefonla konuşuyordum. Bir anlık dalgınlığa geldi” dedi.

Polis kazaya ilişkin rapor tutup sürücüye yaşanan kaza nedeniyle ceza keserken itfaiye ve sağlık ekipleri olay yerinden ayrıldı.

Dereye devrilen otomobil bir süre sonra çekici ile dereye yatağından alınarak otoparka çekildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz