TEMMUZ'UN DEĞİL, ŞUBAT'IN ÜÇÜ

TEMMUZ'UN DEĞİL, ŞUBAT'IN ÜÇÜ
4 Şubat 2019 Pazartesi 15:31

YENİHABER

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin eşi Aysel Tekin ve beraberindekilere birlikte hafta sonu Alaplı Aile Sahil Park’ta vatandaşlarla bir araya geldi.

Alaplı Aile Sahil Park'ın Alaplı'ya yapılmış en büyük hizmetlerden biri olduğunu ifade eden vatandaşlar Belediye Başkanı Nuri Tekin'e teşekkür etti.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı halkının artık Ereğli ve Akçakoca gibi diğer ilçelere gitmek zorunda olmadıklarını ifade ederek; ‘ Alaplı Aile Sahil Park'ta önümüzdeki dönem daha güzel çalışmalara imza atacaklarını ve Karşıyaka Dolgu alanınında da yapacakları çalışmalar ile Alaplı'nın iki yakasını birleştireceklerini söyledi.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e büyük ilgi gösteren vatandaşlar kendisini önümüzdeki dönemde de Alaplı Belediye Başkanı olarak görmek istediklerini ifade ederek kendisine tam destek vereceklerini ifade ettiler.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz