TİYATROYA DAVET...

TİYATROYA DAVET...
31 Mart 2018 Cumartesi 00:46

Fedai KAÇAR

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Kültür ve Sanat Derneği Yönetimi tarafından ‘Bu İşte Bir Bor’luk Var” adlı tiyatro oyunu sahnelenecek.

Haber merkezi - Alaplı İlçesi’nde kurulduğu günden bugüne sürekli adından söz ettiren Alaplı Kültür ve Sanat Derneği bir etkinliğe daha imza atmaya hazırlanıyor. ‘Bu İşte Bir Bor’luk Var” adlı tiyatro oyununun yazar ve yönetmeliğini derneğin kurucu üyelerinden Serdar Kameray yaparken, oyun 31 Mart Cumartesi (bugün) saat: 19.30’da gösterime gireceğini ifade edildi.
 
Alaplı Belediyesi Tansa binası üzerinde gerçekleştirilecek olan gösterinin Alaplı Tiyatro Absürt Gurubu öncülük edecek. Biletlerin tükenmek üzere olduğunu kaydeden Alaplı Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Nermin Karakaya tüm yönetim kurulumuz adına tiyatro severleri programa beklediklerini sözlerine ekledi. Bilet almak ve derneğe katkıda bulunmak isteyenler dernek ile iletişime geçebilir yada biletleri kapıdan da satın alınabilir.
 
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz